Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

БудівництвоЕлектроннийМедицинаОсвітаФінансигеографіяекономіказаконодавство
косметикамаркетингматематикаполітикаправопсихологіярізнийсоціологія
технікауправлінняфізичнийхарчуванняінформаціюісторія

1. Літературний і історичний огляд моделей, методів і інформаційних технологій прийняття рішення

різний



+ Font mai mare | - Font mai mic



DOCUMENTE SIMILARE



1.3.1 Критерій Вальда

1.3.2 Критерій Севіджа

1.3.3 Критерій Лапласа

1.3.4 Критерій Байеса Лапласа

1.3.5 Критерій Гурвіца

1.3.6 Критерій Ходжа-Лемана

1.3.7 Критерій Гермейера

3.1 Об'єктно-орієнтоване проектування

3.2 Об'єктно-орієнтоване програмування

3.3 Архітектурні рівні

3.4 Обґрунтування вибраної мови програмування

3.5 Вимоги до системи

програмного забезпечення

5.1 Підсистема учбової і тестової інформації

5.2. Побудова довідкових модулів на основі НTMLHelp і QDictionary

6.1 Сценарій розробки курсу навчання

6.2 Розробка сценарію діалогу

7.1. Розгортання системи учбових матеріалів

7.1.1 Структурний опис програмного продукту.

7.1.2 Алгоритм шифровки учбових матеріалів

7.2 Настройка і конфігурація системи тренінгу

7.3. Інструкція до запуску та роботи в середовищі програмного продукту

8.2 Виявлення і аналіз небезпечних і шкідливих виробничих чинників в даній робочій зоні

8.2.1 Аналіз стану повітряного середовища

Аналіз виробничого освітлення

Виявлення і аналіз наявності шуму, вібрації, інфра- і ультразвуку

8.2.7 Ергономічні характеристики робочого місця

Дефіцит учбових книг та посібників, неможливість частих виїздів в пункти навчання, філіали вузів і ін., а також проблема заочної форми навчання, але дистанційне комп'ютерне навчання і упровадження автоматизованих повчальних систем вирішують ці проблеми.

повчальні програми вирішують ті або інші задачі навчання з більшою або меншою ефективністю, яка визначається, перш за все, ступенем управління навчаним в процесі навчання.

до формалізації принципів поведінки. такої формалізації описується не поведінка, а поведінка розумних людей, пов'язане з прийняттям факти. По-перше, люди ) досягнення мети, то природно прагнути до такого , яке найкращим чином сприяє досягненню поставленої мети (у вигідності, справедливості, стійкості).

Метою даного дипломного проекту є розробка и програмна реалізація по розділу курса Прийняття рішень

1.1 Основні поняття

додавали рішенням велику надійність.

рішення з безлічі допустимих альтернатив.

теорії - раціоналізувати процес ухвалення рішень.

. Надалі ми вивчатимемо випадок, що найчастіше зустрічається на практиці, коли є лише кінцеве число варіантів

Ми шукаємо варіант з найбільшим значенням результату, тобто метою нашого вибору є max

(1.2.1.1)

які належать безлічі Е всіх варіантів і оцінка

може досягатися в безлічі всіх результатів багато разів. Необхідність вибирати одне з декількох однаково хороших рішень на практиці звичайно не створює додаткових труднощів. Тому надалі ми лише згадуємо про цю можливість, не займаючись нею детальніше.

Якщо, наприклад, наслідки кожного з альтернативних рішень характеризувати комбінацією з його найбільшого і якнайменшого результатів, то можна прийняти

(1.2.2.1)

(1.2.2.2)

Таблиця 1.2.2.1 Побудова оцінних функцій

(1.2.2.3)

(1.2.2.4)

(1.2.2.5)

(1.2.2.6)

(

оцінна функція критерію Вальда.

кожного рядка. Вибрати належить ті варіанти значення

. Ця властивість примушує вважати критерій Вальда одним з фундаментальних. Тому в технічних задачах він застосовується найчастіше, як свідомо, так і неусвідомлено. Проте положення про відсутність ризику коштує різних втрат.

Севіджа.

(1.3.2.1)

(1.3.2.2)

(1.3.2.3)

(1.3.2.4)

визначувану співвідношенням (1.3.2.1) величину як максимальний додатковий виграш, який досягається, якщо в змозі є при інтерпретації , як втрати максимальні можливі (по всіх зовнішніх станах j Севіджа правило вибору тепер інтерпретується так:

поповнюється стовпцем найбільших різниць

(1.3.3.1)

(згідно критерію Вальда) кожен варіант

Хай

(1.3.4.1)

(1.3.4.2)

(1.3.4.3)

й цього стовпця.

(1.3.5.1)

(1.3.5.2)

(1.3.5.3)

цього стовпця.

принаймні заднім числом.

Байеса Лапласа. За допомогою параметра

(1.3.6.1)

(1.3.6.2)

а безліч оптимальних рішень записується у вигляді:

. (1.3.6.3)

вірогідність появи станів

прийняття рішення теоретично допускає нескінченно

реалізацій допускається деякий ризик.

(1.3.7.1)

(1.3.7.2)

(1.3.7.3)

<0 звичайно виконується. У разі ж, коли серед величин - а при відповідним чином підібраному а >0. (Слід, проте, мати на увазі, що оптимальний варіант рішення залежить від а.)

в рядках яких знаходиться найбільше значення

j

(1.3.7.1)

(1.3.7.2)

(1.3.7.3)

Застосування цього критерію обумовлене наступними обставинами:

із станів

+а з деякою константою а>

Вибір оптимального рішення згідно критерію добутка виявляється значно менш песимістичним, ніж, наприклад, вибір відповідно до критерію Вальда . Його тісний зв'язок з нейтральним критерієм (1.2.2.4) убачається, наприклад, з наступного міркування. Із строгої монотонності логарифмічної функції виходить, що значення i максимально в точності тоді, коли максимальний >0 для всіх i j

= максимуму одночасно з

Таким чином, в результаті застосування критерія добутків відбувається деяке вирівнювання між великими і малими значеннями

в умовах невизначеності.

- розробити систему тестів для контролю навчання студентів;

програмний модуль, що реалізовує ці критерії;

перевагою інкапсуляції є те, що вона обмежує наслідки змін, що вносяться в систему.

Спадкоємство. У об'єктно-орієнтованих системах спадкоємство є механізмом, що дозволяє створювати нові об'єкти, ґрунтуючись на вже існуючих. Породжуваний об'єкт-нащадок успадковує властивості об'єкту, що породжує, батьківського. Однією з основних переваг механізму спадкоємства є простота його підтримки. Коли відбувається подія, що впливає на всі об'єкти, зміну треба внести тільки в батьківський об'єкт, а всі нащадки автоматично його успадковують.

є могутньою технологією виконання задач, з якими доводиться стикатися програмістам. З часом винаходи комп'ютера методи програмування значно змінилися. Впродовж розвитку комп'ютерної науки фахівцям в основному доводилося вирішувати питання, пов'язані із збільшенням складності програм. Наприклад, на перших комп'ютерах програмування здійснювалося за допомогою зміни двійкових машинних інструкцій, при цьому використовувалися елементи управління передньої панелі комп'ютера. Такий метод добре працював, поки об'єм програми обмежувався декількома сотнями інструкцій. Коли ж об'єм використовуваного коду виріс, була винайдена мова асемблера, і програміст, використовуючи символічне представлення машинних інструкцій, вже зміг працювати з складнішими і громіздкими програмами. Потім, пристосовуючись до зростання об'єму і складності програм, програмісти розробили високорівневі мови. Коли ж ранні мови досягли межі своїх можливостей, було винайдене структурне програмування.

3.4

Для створення програмного продукту була вибрана мова програмування C# , оскільки він володіє рядом переваг перед іншими мовами програмування.

C#

C# Java C# System Object C# додана можливість, яку називають автоматизованою збіркою сміття і завдяки якій можна звільнитися від утомливого обов'язку управляти пам'яттю уручну. Але найважливіша характеристика С# здатність працювати в багатоязиковому оточенні.

C# розроблявся спеціально для платформи .NET Framework [12] - технологій Microsoft. .NET Framework Windows. Важливо відзначити, що .NET Framework не Windows

Мова С# використовує дві важливі складові .NET Framework Common Language Runtime CLR NET Framework

Друга складова бібліотека класів .NET, яка дає програмі доступ до середовища виконання, наприклад, використовується для введення/висновку даних.

Для створення віконних форм програмного продукту була використана бібліотека WindowsForms. Дана бібліотека організована набагато краще, ніж MFC, вона набагато ближча до ідеального об'єктно-орієнтованого інтерфейсу для Windows

Вимоги до системи

Система, в якій використовуватиметься написані програмний продукт, повинна відповідати ряду вимог. Щоб програму можна було використовувати на машині повинне бути встановлена виконуюче середовище .Net (також вільно поширюваним пакетом .Net Framework). Цей пакет розповсюджується разом з .Net Framework SDK, Visual C# і Visual Studio .Net і може бути встановлений на Windows XP? Microsoft Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows 98 Windows Millenium Edition (Me)

Щоб встановити файл програми на жорсткий диск, потрібно близько 30 Mb вільного місця.

індивідуальної адаптації курсу навчання до потреб навчених або умов навчання;

- можливість використовування в рамках дистанційного навчання, перенавчання і підвищення кваліфікації.

) REDCLASS. Ця система призначена для навчання у формі тренінгу, контролю і сертифікації знань на основі пройдених процедур і є комплексом програмно-апаратних засобів, учбових матеріалів і методик навчання, які дозволяють дистанційно навчатися, підвищувати кваліфікацію, контролювати знання і виробляти практичні навики по експлуатації і управлінню програмними продуктами, устаткуванням і технологіями.

Система дистанційного тренінгу REDCLASS встановлюється

В цілях задоволення потреб корпоративних замовників, що мають власні інформаційні системи, можливе включення СДТ в корпоративний інформаційний портал, підключення до модуля Human Resources системи SAP R/3, підключення існуючих бібліотек учбового контента.

Весь учбовий матеріал в даній повчальній системі розбитий на теми, які зберігаються у вигляді .rtf файлів. Даний формат був вибраний, оскільки є найпоширенішим стандартом представлення графічних і текстових даних.

RTF використовується як основний або підтримуваний формат в більшості програм обробки тексту. Формат RTF є універсальним. Це означає, що практично будь-яка програма, що працює з текстом, може відкривати файли в цьому форматі. При цьому RTF-файл влаштований так, що кожна програма бачить в ньому лише те, що може побачити. Скажімо, уміє працювати з малюнками - відобразить їх, а не уміє - і відображати не буде. Тому, зберігши текст у форматі RTF ви зможете прочитати його в безлічі інших редакторів. І ще захистите себе від макровірусів!

Крім того, формат RTF вельми стійкий до пошкодження файлу. Якщо в DOC-файлі змінити хоча б один байт, то він вже не відкриється в Word. А пошкодження файлу у форматі RTF викличе начитаність фрагментів тексту, що лише безпосередньо торкнуться, та і те не завжди. Інше, непошкоджений вміст файлу залишиться читаним. Тому зберігати важливі файли саме в RTF надійніше, ніж в оригінальному форматі Word.

Також для зберігання тем і тестів використовувалися XML-конфігураційні файли. XML це ієрархічна структура, призначена для зберігання будь-яких даних, візуально структура може бути представлена як дерево. Найважливіша обов'язкова синтаксична вимога те, що документ має тільки один кореневий елемент. Це означає, що текст або інші дані всього документа повинні бути розташовані між єдиним початковим кореневим тегом і відповідним йому кінцевим тегом.

Коментар може бути розміщений в будь-якому місці дерева. XML коментарі починаються <!-- і закінчуються -->. Два знаки дефіс (--) не можуть бути застосовані ні в якій частині усередині коментарю.

<!-- Це коментар. -->

XML

<Registry>

<Lessons>

<Lesson Id='1' Name='Основные поняття і визначення PathToContent='LessonsVeden.rtf'>

<Test>

<Questions>

<Question Number='1' PathToContent='LessonsT_1.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_1.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO_1.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_1.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_1.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='2' PathToContent='LessonsT_2.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_2.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO_2.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_2.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_2.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

</Questions>

</Test>

</Lesson>

Основна частина цього XML-документа складається з вкладених елементів, деякі з яких мають атрибути і зміст. Елемент звичайно складається з відкриваючого і закриваючого

5.2. Побудова довідкових модулів на основі НTMLHelp і QDictionary

Формат НTMLHelp забезпечує об'єднання в одному флаконі основних достоїнств: з одного боку, він підтримується операційною системою Windows, може вважатися стандартним і практично не вимагає додаткового вивчення з боку користувача; з другого боку, він дозволяє застосувати при створенні довідника практично всі виразні можливості мови HTML.

Засіб проглядання довідника у форматі НTMLHelp базується на компонентах Інтернет - браузера Internet Explorer успадковуються і програмою НTMLHelp Viewer. І все-таки НTMLHelp можна вважати на сьогоднішній день найпоширенішим форматом довідників для новостворюваних Windows- додатках.

При стандартній реалізації довідника у форматі НTMLHelp його вміст відображається на екрані в єдиному вікні, ліва частина якого відведена під панель навігації, а права - під власне інформацію. Панель навігації містить три вкладки: Зміст, Покажчик і Пошук.

Вкладка Зміст як і будь-яка інша, не є обов'язковою, але присутній в навігаційній панелі, якщо довідник створений з параметрами за умовчанням. Розробник може при створенні довідника довільним чином розділити всі його теми на декілька категорій, або типів інформації. У свою чергу, для кожної категорії може бути заданий один з трьох атрибутов: Inclusive(Включаючий), Exclusive(Винятковий), Hidden

Разом з тим, для формату НTMLHelp передбачені два способи створення списку ключових слів автором довідника. Точніше є два типи списків:

binary index

(site map index).

Бінарний індекс генерується шляхом компіляції початкового текстового індексного файлу(.hhk). Індекс сайту це текстовий , що не відкомпілюється, НTML файл. Такий список слів може використовуватися спільно з CHM-

Початковим матеріалом, сировиною для створення довідника у форматі НTMLHelp служать НTML файли. При цьому кожен розділ довідника генерується на основі окремого НTML файлу. У свою чергу, початковий НTML файл може містити будь-які об'єкти, підтримувані НTML. З графічних редакторів НTMLHelp підтримує JPEG GIF. Гіперпосилання, що є в схожому НTML файлі, можуть указувати не тільки на аналогічні файли-розділи, але і на зовнішні ресурси.

Після компіляції набору початкових НTML файлів у форматі НTMLHelp є єдиним файлом з расширеням CHM. Розмір такого файлу виявляється істотно менше за сумарний об'єм початкових даних НTML файлів і пов'язаних з ними зовнішніх файлів.

Формат HTML Help HTML Help Internet Explorer. Проте для спрощення роботи користувачів вікно довідника забезпечене своїми мінімально необхідними елементами управління. В першу чергу це панель інструментів, що містить, як правило, шість приречених кнопок: Приховати, Назад, Вперед, Додому, Друк, Параметри.

Microsoft HTML Help Workshop HHW Help Workshop разом з новим форматом довідкових систем Windows- Windows

HHW- HTML Help CHM- файлів. Попутно він допоможе вам створити початковий файл змісту (.hhc), файл індексу ключових слів довідника (.hhk) і базу даних для повнотекстового пошуку.

Help Workshop HHW HTML HTML- CHM- HHW WinHelp HTML Help

HHW, як і його попередник, реалізовані у вигляді MDI-додатки і на перший погляд мало чим відрізняється від свого попередника. Проте відмінності є, і вони вельми істотні. Основне полягає у тому, що порядок роботи з HHW HTML-файлів HTML- HTML HHW HTML-файл для довідника, то треба дотримуватися такої послідовності дій.

HTML-файл

Закрити вікно HTML-файлу.

Відкрити існуючий файл проекту, в якому вимагається додати HTML-файл.

На жорсткому диску створюємо теку Training_system, в якій розміщуємо файли, необхідні для розробки довідника.

У меню File вибираємо команду New, в списку діалогового, що відкрився, окна- пункт Project і клацаємо на кнопку OK.

Вже підготовлені наперед HTML-файли: Login, MainMenu, Registration, Selector, Solution, Testing, Default, Intro, Learning, тому в третьому вікні майстра встановлюємо прапорець HTML files(.htm), а в наступному вікні - додаємо ці файли в проект.

Додаємо в проект секцію [FILES] і включаємо в неї необхідні HTML-файли. Для цього клацаємо Add/ Remove topic files(Додати/Видалити файли розділів) на вертикальній панелі інструментів і за допомогою додаткового діалогового вікна формуємо список файлів.

Переходимо на вкладку Contents, формуємо зміст довідника Вітання.

Переходимо на вкладку Index, покажчик довідника: Введення, Операції доступні без входу в систему, Основні операції системи.

HTML Help Workshop

Принцип роботи словника QDictionary досить незвичайний. Щоб одержати інформацію необхідного слова, достатньо повести курсор миші до слова і з'явиться спливаюче віконце зі всією супутньою інформацією. А можна скористатися і стандартним способом, вибравши слово в словарній базі. Утиліта працює спільно з багатьма програмами, зокрема з браузером Internet Explorer, поштовиком Outlook Express, Блокнотом і ін. Є можливість підключення необмеженої кількості додаткових словарних баз і їх редагування. Крім всього іншого, словник не вимагає інсталяції.

3. Організація учбового процесу, методи взаємодії викладача і навчаного, види і форми занять.

Текст психологічного настрою

Цілі вивчення модуля

Учбовий матеріал

Набір ключових проблем по темі модуля

Питання для самоперевірки і рефлексії(бажано з відповідями, коментарями і

У нашому випадки контингент навчаних достатньо однорідний, то виходячи із структури курсу дистанційного навчання, можна закласти, достатньо простий сценарій діалогу, показаний на малюнку


Нет


Да


  . . . . . .

Рис. 6.2.1 -

До числа основних складових сценарію входить алгоритм видачі учбового матеріалу або опис логічної структури повчальної системи. Використовуватимемо графічну форму представлення алгоритму, який зображається у вигляді послідовності зв'язаних між собою функціональних блоків, кожний з яких відповідає виконанню одного або декількох дій направлених на навчання. По нашій структурі матеріалу можна вибрати алгоритм однорівневої структури, в якому є лише один основний шлях проходження учбового матеріалу навчаним.

Лінійні програми можна використовувати за умови, що учбовий матеріал розбивається на маленькі порції і дається в послідовності, що практично гарантує його засвоєння, що і підходить для нашого випадку, розглянемо схему лінійного алгоритму на малюнку.

Рис. 6.2.2 Схема лінійного алгоритму

Початок курсу визначається одним входом, такий навчаний починає з першого елементу У1 і, за умови позитивного проходження проміжного контролю Т1, може перейти до наступного елементу

Як правило, в такому алгоритмі перший елемент У1 матеріал якого відносно простий, він готує до засвоєння матеріалу другого елементу У2, декілька складнішого, а той в свою чергу третього і т.д. Завершальні елементи можуть мати достатньо високий рівень складності.

Розробка сценарію діалогу для блоку Тест контроль

Блок 'Тест контроль' в цьому випадку може бути побудований, наприклад, за допомогою однорівневого алгоритму показаного на малюнку.

Питання мають однорівневу структуру. Відповідаючи на всі питання підряд, навчаний в кінцю тесту одержує загальну оцінку за даний тест-контроль.

для підготовки учбових матеріалів

Програмний продукт складається з головного файлу програми Training_system.exe що є виконуючими файлом, який використовує:

каталог Lessons, який містить файли з тестовими завданнями, питаннями, формулами і відповідями *.rtf, які є зашифрованими;

каталог XML, який містить файли настройки і опис уроків;

файл Training_system.chm, який містить довідкову інформацію;

файл Training_system.exe - є файлом конфігурації програми;

файли Core.dll, Controls.dll, KriProbSolution.dll - є файлами бібліотек, які потрібні для запуску програми.

текстових файлів. Це CryptoUtils.ехе - програма кодування RSA. З її допомогою файли з питаннями і відповідями можна зашифрувати і, якщо потрібно, розшифрувати.

Видалення якого-небудь файлу з каталогів приведе до порушення в роботі програми.

Тестові пітання з еталоннімі відповідями, які задаються тому, якого навчають,, зберігаються на твердому носії, природно в незахищеному виді, які в будь-яку хвіліну можна прочитаті й візначиті правильна відповідь.

криптографічний алгоритм RSA.

світі'. Для алгоритму RSA

(!) числа p і q

Обчислюється їхній добуток n(=p*q)

Вибирається довільне число e (e<n), таке, що НОД(e,(p-1)(q-1))=1, тобто e повінне буті взаємно пробачимо із числом (p-1)(q-1).

Методом Евкліда вирішується в цілих числах рівняння e*d+(p-1)(q-1)*y=1. Тут невідомими є змінні d і у - метод Евкліда саме й знаходіть множіну пари (d,y), кожна з яких є рішенням рівняння в цілих числах.

Два числа (e,n) - публікуються як відкритий ключ.

Число d зберігається в найсуворішому секреті - це і є закрітій ключ, що дозволити читаті всі послання, зашифровані за допомогою парі чисел (e,n).

Відправник розбиває своє повідомлення на блоки, рівні k=[log2(n)] біт, де квадратні дужки позначають узяття цілої частіні від числа дробу.

інтерпретований як число з діапазону (0;2k-1). Для шкірного такого числа (назвемо його mi) обчислюється віраження ci=((mi)e) mod n. Блоки ci і є зашифроване повідомлення Їх можна спокійно передаваті по відкритому каналі, оскільки.операція піднесення в ступінь по модулі простого числа, є необоротною математічною задачею. Зворотна їй задача в кінцевому полі' і є на кілька порядків більше доладною задачею. Тобто навіть якщо зловмісник знає числа e і n, ті по ci прочитаті вихідні повідомлення mi він не може ніяк, крім як повнім перебором mi.

А від на прийомній стороні процес дешифрування все-таки можлівій, і допоможе нам у цьому збережене в секреті число d. Досить давно була доведена теорема Ейлера, окремій віпадок якої утвержаєт, що якщо число n уявно у вигляді двох простіх чисел p і q, ті для будь-якого x має місце рівність (x(p-1)(q-1)) mod n = 1. Для RSA-повідомлень скористаємося цією формулою. Зведемо обидві її в ступінь (-у)  : (x(-у)(p-1)(q-1))mod n = 1(-у)= 1. Тепер на x  : (x(-у)(p-1)(q-1)+1)mod n = 1*x = x.

А тепер згадаємо як мі створювалі відкритий і закрітій ключі. Мі підбирали за допомогою алгоритму Евкліда d таке, що e*d+(p-1)(q-1)*y=1, тобто e*d=(-у)(p-1)(q-1)+1. А на число (e*d). Одержуємо (xe*d) mod n = x. Тобто для того щоб прочитаті повідомлення ci=((mi)e) mod n досить звесті його в ступінь d по модулі m  : ((ci)d)mod n = ((mi)e*d)mod n = mi.

XML без праці копіювати файли з машини на машину.

Створюємо конфігураційний файл у форматі XML і розміщуємо його в базовому каталозі додатку Trainer_system.exe.config.

<?xml version='1.0' encoding='utf-8' ?>

<configuration>

<appSettings>

<add key='StudentsRegistryFilePath'

value='XMLStudentsRegistryConfig.xml' />

</appSettings>

</configuration>

Перший рядок XML-документа називається оголошенням XML це необов'язковий рядок, вказуючи версію стандарту XML (звично це 1.0), також тут вказане кодування символів і зовнішні залежності.

<?xml version='1.0' encoding='UTF-8'?>

Специфікація вимагає, щоб процесори XML обов'язково підтримували Юникод-кодування UTF-8 і UTF-16 (UTF-32 не обов'язковий). Признаються допустимими, підтримуються і широко використовуються (але не обов'язкові) інші кодування, засновані на стандарті ISO/IEC 8859, також допустимі інші кодування, наприклад, росіяни Windows-1251, KOI-8.

Створюємо конфігураційний файл StudentRegistryConfig.xml, який має наступний вигляд:

<?xml version='1.0' encoding='utf-8' ?>

<StudentsRegistryConfig>

<RegistryFilePath>XMLStudentsRegistry.xml</RegistryFilePath>

<TestPassingTime>45</TestPassingTime>

<FirstLessonId>1</FirstLessonId>

<IsEncryptionEnabled>False</IsEncryptionEnabled>

</StudentsRegistryConfig>

RegistryFilePath>XML xml</RegistryFilePath> показан шлях xml

<Registry>

<Lessons>

<Lesson Id='1' Name='Основные PathToContent='LessonsVeden.rtf'>

<Test>

<Questions>

<Question Number='1' PathToContent='LessonsT_1.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_1.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO_1.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_1.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_1.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='2' PathToContent='LessonsT_2.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_2.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO_2.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_2.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_2.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='3' PathToContent='LessonsT_3.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO_3.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO_3.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_3.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_3.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='4' PathToContent='LessonsT_4.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO_4.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO_4.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_4.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_4.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='5' PathToContent='LessonsT_5.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_5.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO_5.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO_5.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_5.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='6' PathToContent='LessonsT_6.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_6.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO_6.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO_6.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_6.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='7' PathToContent='LessonsT_7.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO_7.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO_7.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO_7.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_7.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='8' PathToContent='LessonsT_8.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO_8.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO_8.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO_8.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO_8.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

</Questions>

</Test>

</Lesson>

<Lesson Id='2' Name='Методы PathToContent='LessonsVeden2.rtf'>

<Test>

<Questions>

<Question Number='1' PathToContent='LessonsT2_1.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO2_1.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO2_1.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO2_1.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO2_1.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='2' PathToContent='LessonsT2_2.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO2_2.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO2_2.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO2_2.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO2_2.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='3' PathToContent='LessonsT2_3.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO2_3.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO2_3.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO2_3.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO2_3.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='4' PathToContent='LessonsT2_4.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO2_4.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO2_4.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO2_4.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO2_4.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='5' PathToContent='LessonsT2_5.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO2_5.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO2_5.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO2_5.3.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='4' PathToContent='LessonsO2_5.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='6' PathToContent='LessonsT2_6.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO2_6.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO2_6.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO2_6.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO2_6.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

</Questions>

</Test>

</Lesson>

<Lesson Id='3' Name='Классические критерії ухвалення рішень в умовах невизначеності' PathToContent='LessonsVeden3.rtf'>

<Test>

<Questions>

<Question Number='1' PathToContent='LessonsT3_1.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO3_1.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_1.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO3_1.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_1.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='2' PathToContent='LessonsT3_2.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO3_2.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_2.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO3_2.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_2.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='3' PathToContent='LessonsT3_3.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO3_3.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO3_3.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO3_3.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_3.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='4' PathToContent='LessonsT3_4.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO3_4.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_4.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO3_4.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_4.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='5' PathToContent='LessonsT3_5.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO3_5.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_5.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO3_5.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_5.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='6' PathToContent='LessonsT3_6.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO3_6.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_6.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO3_6.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_6.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='7' PathToContent='LessonsT3_7.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO3_7.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_7.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO3_7.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO3_7.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='8' PathToContent='LessonsT3_8.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO3_8.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO3_8.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO3_8.3.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='4' PathToContent='LessonsO3_8.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

</Questions>

</Test>

</Lesson>

<Lesson Id='4' Name='Производные критерії ухвалення рішень в умовах невизначеності' PathToContent='LessonsVeden4.rtf'>

<Test>

<Questions>

<Question Number='1' PathToContent='LessonsT4_1.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO4_1.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_1.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO4_1.3.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='4' PathToContent='LessonsO4_1.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='2' PathToContent='LessonsT4_2.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO4_2.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_2.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO4_2.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO4_2.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='3' PathToContent='LessonsT4_3.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO4_3.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_3.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO4_3.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO4_3.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='4' PathToContent='LessonsT4_4.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO4_4.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO4_4.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO4_4.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO4_4.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='5' PathToContent='LessonsT4_5.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO4_5.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_5.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO4_5.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO4_5.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='6' PathToContent='LessonsT4_6.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO4_6.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_6.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO4_6.3.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='4' PathToContent='LessonsO4_6.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='7' PathToContent='LessonsT4_7.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO4_7.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_7.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO4_7.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO4_7.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='8' PathToContent='LessonsT4_8.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO4_8.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO4_8.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO4_8.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO4_8.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

</Questions>

</Test>

</Lesson>

<Lesson Id='5' Name='Итоговый PathToContent='Lessonsfinal.rtf'>

<Test>

<Questions>

<Question Number='1' PathToContent='LessonsT5_1.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_1.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO5_1.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO5_1.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_1.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='2' PathToContent='LessonsT5_2.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_2.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO5_2.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO5_2.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_2.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='3' PathToContent='LessonsT5_3.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_3.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO5_3.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO5_3.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_3.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='4' PathToContent='LessonsT5_4.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_4.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO5_4.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO5_4.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_4.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='5' PathToContent='LessonsT5_4.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_5.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO5_5.2.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='3' PathToContent='LessonsO5_5.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_5.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='6' PathToContent='LessonsT5_6.rtf'>

<Answers>

<Answer Correct='True' Number='1' PathToContent='LessonsO5_6.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO5_6.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO5_6.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_6.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='7' PathToContent='LessonsT5_7.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_7.1.rtf' />

<Answer Number='2' PathToContent='LessonsO5_7.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO5_7.3.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='4' PathToContent='LessonsO5_7.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

<Question Number='8' PathToContent='LessonsT5_8.rtf'>

<Answers>

<Answer Number='1' PathToContent='LessonsO5_8.1.rtf' />

<Answer Correct='True' Number='2' PathToContent='LessonsO5_8.2.rtf' />

<Answer Number='3' PathToContent='LessonsO5_8.3.rtf' />

<Answer Number='4' PathToContent='LessonsO5_8.4.rtf' />

</Answers>

</Question>

</Questions>

</Test>

</Lesson>

</Lessons>

<Students>

<Student FirstName='FName' LastName='LName' Login='Login' MiddleName='MName' Password='Password'>

<TrainingProgram CurrentLesson='1'>

<TestResults>

<Result LessonNumber='1' Mark='100' />

</TestResults>

</TrainingProgram>

</Student>

<Student FirstName='Мария' LastName='Бальчева' Login='маруська' MiddleName='Ивановна' Password='11111111'>

<TrainingProgram CurrentLesson='1'>

<TestResults>

<Result LessonNumber='1' Mark='100' />

<Result LessonNumber='2' Mark='100' />

<Result LessonNumber='3' Mark='100' />

<Result LessonNumber='4' Mark='100' />

<Result LessonNumber='5' Mark='100' />

</TestResults>

</TrainingProgram>

</Student>

</Students>

</Registry>

Решта частини цього XML-документа складається з вкладених елементів, деякі з яких мають атрибути і вміст. Елемент звичайно складається з відкриваючого і закриваючого (влучний), обрамляючи текст і інші елементи. Відкриваючий тег складається з імені елементу в кутових дужках, наприклад <Lessons>; закриваючий тег складається з того ж імені в кутових дужках, але перед ім'ям ще додається коса межа, наприклад </Lessons>. Окрім змісту у елементу можуть бути атрибути пари ім'я-значення, що додаються у відкриваючий

<Lesson Id='1' Name='Основные PathToContent='LessonsVeden.rtf'>. Тут так само вказаний шлях знаходження *.rtf файла.

StudentsRegistry.xml

Для того, щоб запустити програму необхідно запустити файл Training_system.exe. При запуску даного файлу відкривається перше вікно програми, яке виглядає таким чином:

Рис.1 Головне вікно програми

Форма входу є стартовою формою програми Training_system.

Рис.2 Реєстрація

Якщо ж виникла помилка, то буде показане повідомлення:

Рис.3 Повідомлення про помилку

Рис.4 Селектор

Меню 'Файл', яке містить один пункт - вихід. Після вибору цього пункту програма закривається.

Рис.13 Меню 'Файл'

Рис.14 Меню 'Навчення'

Рис.15 Меню 'Студент'

Меню 'Допомога' містить наступні пункти:

- довідка, викликає дане керівництво користувача;

- про програму, показує віконце з інформацією про версію і призначення програми:

- словник термінів викликає словник. Внизу в правому кутку на панелі з'явиться значок

ПП КАРЕКС-ГРУП, який виконує основну діяльність:

67.20.0

10 чоловік.

3 чол.

до пп. НПАОП 0.00-4.35-04 Типове положення про службу охорони праці.

відсутні.

1 раз на 2 роки.

н/в Н-1

МОЗ, Держпожнагляд ГУ МНС України в Одеської області проводяться раз у три роки. За 2007 р. була здійснена одна оперативна перевірка Держпожнагляд МНС, та одна Держсанепіднаглядом МОЗ України.

8.2 Виявлення і аналіз небезпечних і шкідливих виробничих чинників в даній робочій зоні

8.2.1 Аналіз стану повітряного середовища

і суспільних приміщень.

8.2.2 Аналіз виробничого освітлення

освітлення. Природне > у вигляді загального освітлення. В темний час доби рівень освітлення не достатній, оскільки він не відповідає ДБН В.2.5-28-2006 Державні будівельні норми України Природне і освітлення і ДСанПіН 3.3.2.-007-98. Рівень освітленості робочої поверхні при роботі з документами повинен складати 300500 лк. Фактична освітленість в робочому приміщенні рівна 350 лк.

8.2.3 Виявлення і аналіз наявності шуму, вібрації, інфра- і ультразвуку

Державні санітарні виробничої загальної та локальної вi6paції, СН 3044-84 'Санітарні

Аналіз виробничого шуму

LCD монітори LG L20 6WTQ WideScren LCD монітори LG L20 6WTQ WideScrenWideScren - мають державну сертифікацію системи УкрСЕПРО і екологічні мітки MPR II, TCO 03, що свідчать про виконання рекомендацій MPR II Swedac, мітку TUV німецькою експертною організацією TUV і був випробуваний на відповідність стандарту по безпеці EN60950:1992 (IEC950), основному стандарту по ергономіці ZH 1/618 (німецький стандарт), стандарту по випромінюваннях MPR II і стандарту ISO9241/3.

Рівні ультрафіолетового випромінювання не перевищують допустимих відповідно до

При проектуванні систем електропостачання, монтажу силової електроустаткуванні і електричного освітлення будівлі і приміщення для ЕОМ саблюдени

Категорія приміщення в яких експлуатуються відеотермінали та ЕОМ визначена категорія Д з вибухопожежної і пожежної безпеки відповідно до ОНТП 24-86 'Визначення категорій приміщень і будівель по вибухопожежної і пожежної небезпеки, та клас зони П-IIа згідно з ПВЕ'. Відповідні позначення нанесені на вхідні двері приміщення

Будівлі і ті їх частини, в яких розташовуються ЕОМ, мають II ступінь

Робочі місця з відеотерміналами або персональними ЕОМ у приміщеннях з джерелами шкідливих виробничих факторів розміщуються в

Приміщення з ЕОМ оснащені системою автоматичної пожежної сигналізації установками пожежегасіння та пожежної сигналізації, затвердженого наказом МВС України від 20.11.97 № 779, та СНіП 2.04.09-84 Пожежна автоматика будівель і споруд з димовими пожежними сповіщувачами та переносними вуглекислотними вогнегасниками ОУ-2 (ТУ У 29.2-13485476-012-2003) з розрахунку 2 шт, на кожні

Робочі місця користувачів ВДТ і ПЕВМ і їх взаємне розташування відповідають п. 4 ДНАОП 0.00-1.31-99 Правила охорони праці при експлуатації робочих місць. Загальні ергономічні вимоги і ГОСТ 2183976 Система людина-машина. Крісло людини-оператора. Загальні ергономічні вимоги. Крісло користувача-модель Grand, стіл комп`ютерний

II-3-79*

R0

(8.3.1)

n

tв

tн

Dtн

таким чином:

t t z (8.3.2)

де tв те ж, що у формулі (8.3.1)

tот.пер., zот.пер.

(и )

(8.3.3)

a

a

R

(8.3.4)

di

li

N

d d

8.3.1 Розрахунок зовнішньої стіни

n

t

t

Dtн

a

a

tот.пер.

zот.пер.

d l

d l

шар 3 теплоізоляція, плити мінераловатні підвищеної жорсткості на ортофосфатном звязуючому ТУ 21-РСФСР-3-72-76, d l

d l

Вт/(м

d

n

t

t

Dtн

a

a

tот.пер.

zот.пер.

d l

d l

d l

Вт/(м

d

Початкові дані для розрахунку:

n

t

t

Dtн

a

a

tот.пер.

zот.пер.

d l

d l

d d

Вт/(м

d

n

t

t

Dtн a

a

tот.пер. = -2,1

zот.пер.

d l

d l

Вт/(м

d

0,29 м

Пропонована в даній роботі методика проектування комп'ютерних засобів підтримки процесу навчання по лінійному програмуванню чітко поставлена на системно-дидактичну платформу, і переведена зі сфери мистецтва й дидактичних фантазій окремих викладачів на тверді рейки педагогічного професіоналізму в умовах масового впровадження інформаційних технологій навчання.

Основні елементи методики проектування навчальних комплексів наведені в даному дипломному проекті реалізовані в инструментально - програмному середовищі системі Training_system. Істотними особливостями инструментально- програмного середовища даної системи є чітка простота й доступність для широкого кола тих, яких навчають,. Розгалужені меню, різні підказки, розвинена система допомоги, швидкий і адекватний відгук на будь-які дії, продумана колірна гама робить навчання й рішення задач за допомогою критеріїв ручним і приємним.

Подальше поліпшення в системі навчання буде пов'язано із впровадженням у неї обліку психологічних і розумових характеристик того, якого навчають,, з обліком яких буде відбуватися навчання на різних рівнях.

Інформаційні технології не коштують на місці, і відповідно програма повинна модифікуватися для дотримання психологічних норм візуального сприйняття.

Гультяев А. Help. Разработка справочных систем. Изд. 'Питер' 2004, 270 с.

Зайченко Ю.П., Дослідження операцій. - 549с.

Карпова И.П., Проектування комп'ютерних систем навчального призначення: Дисертація . - Орел: ОГАУ, 2002. - Доступний з: <https://www.orel.rsl.ru/dissert/karpova_i_p/ar.pdf>

Microsoft Windows C

Петцольд Ч., Программирование для Microsoft Windows на C#, В 2-х томах. Том 1/ Пер. с

СНиП II - 2 - 80 Протипожежні норми проектування будинків і споруджень.

в технологии .NET М., Изд. 'Бином' 2007, 479 с.

Троелсен. Э., С# і платформа .NET. Бібліотека програміста.-Спб.: Питер, 2004.- 776с., іл.

Шильд. Г., C#. Учебный курс. д. 'Питер' 2003 р.500 с.



Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizare



DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 4531
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved