Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

БудівництвоЕлектроннийМедицинаОсвітаФінансигеографіяекономіказаконодавство
косметикамаркетингматематикаполітикаправопсихологіярізнийсоціологія
технікауправлінняфізичнийхарчуванняінформаціюісторія

Правове регулювання інноваційної діяльності

управління



+ Font mai mare | - Font mai mic



DOCUMENTE SIMILARE



Інститутом суміжних прав регулюються відносини, пов'язані зі створенням і використанням результатів творчої діяльності (наприклад, виконавська діяльність артистів, фонограми, відеограми тощо).

країнам, що розвиваються, і утримує служби, які полегшують міжнародний захист винаходів, знаків та промислових зразків. При ВОІВ діє центр по арбітражу й посередництву. З 1999 року ВОІВ надає послуги з врегулювання суперечок, які виникають при реєстрації й використанні найбільш поширених типових назв доменів в Інтернеті (.com, .net, .org). ВОІВ здійснює управління 21 угодою, які охоплюють основні аспекти інтелектуальної власності. Двома ключовими угодами є Паризька конвенція про охорону промислової власності (1883) й Бернська конвенція про охорону літературних і художніх творів (1886). В Україні діють такі законодавчі акти по захисту інтелектуальної власності, як закони України Про авторське право і суміжні права', 'Про охорону прав на знаки для товарів і послуг', 'Про охорону прав на промислові зразки', Про охорону прав на винаходи і корисні моделі', 'Про охорону прав на зазначення походження товарів', 'Про охорону прав на сорти рослин', 'Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем'. Норми щодо регулювання відносин інтелектуальної власності містяться також в інших законах, наприклад, законах України 'Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних', 'Про особливості державного регулювання діяльності суб`єктів господарювання, пов'язаної з виробництвом, експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування', 'Про племінну справу у тваринництві', 'Про науково-технічну інформацію', 'Про лікарські засоби' тощо. Крім того, при регулюванні відносин інтелектуальної власності у разі необхідності застосовуються міжнародні договори у сфері інтелектуальної власності, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України. В січні 2004 року було прийнято новий Цивільний кодекс України, в якому чітко визначено поняття 'право інтелектуальної власності', відображено його співвідношення з правом власності на річ, визначено об'єкти, суб'єкти права, зміст майнових і особистих немайнових прав інтелектуальної власності, підстави їх виникнення, умови використання об'єктів інтелектуальної власності і передачі прав на них, визначаються наслідки порушення права інтелектуальної власності і способи судового захисту. Цивільний кодекс України також дає перелік об'єктів права інтелектуальної власності. Цей перелік не остаточний і може постійно поповнюватися новими результатами творчої діяльності.

З економічної точки зору, інтелектуальна власність це витрати капіталу на освіту або придбання підприємцем нематеріальних обєктів, що здійснюються з метою його приросту. Висловлюючись бухгалтерською мовою, інтелектуальна власність є не чим іншим, як нематеріальними активами підприємства. Бухгалтерський облік нематеріальних активів з 01.01.2000 р. здійснюється на підставі П(С)БО 8 Нематеріальні активи в розрізі груп, тобто сукупних однотипних за призначенням і використанням активів. Нематеріальні активи відображаються на синтетичному рахунку 12. Методи нарахування зносу також визначає підприємство самостійно, а розрахунок амортизації здійснюють відповідно до П(С)БО 7 Основні кошти, згідно з яким нарахування амортизації починають з місяця, наступного за місяцем, в якому нематеріальний актив зараховано на баланс підприємства.

спрямовано виробництва виду року

майбутню чисту дисконтування

внутрішню ставку

які вихідні наведені в

-10**

+ 3**

+ 1**

+ 3**

+ 1**

приведений доход

3) внутрішня норма

0,16



Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizare



DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 1042
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved